Ośrodek Szkolenia Kierowców “KLASA” Adam Szuster

41-902 Bytom, u. Chłodna 1


Certyfikat COSJ ISO 29993 "Odpowiedzialna Szkoła Jazdy" oznacza:

- Ośrodek szanuje prawo Konsumenta zawierając uczciwą umowę,

- Ośrodek podlega stałemu nadzorowi Rzecznika Praw Kursanta,

- Ośrodek prowadzi legalnie zarejestrowaną działalność gospodarczą,

- Instruktorzy Ośrodka są zaangażowanymi profesjonalistami, zorientowanymi na sukces kursanta, którzy w metodyczny i odpowiedzialny sposób prowadzą proces szkolenia.


- Ośrodek dba o bezpieczeństwo kursanta zapewniając wysoki stan techniczny pojazdów i właściwe procedury szkolenia.

- Ośrodek stosuje jasną i zrozumiałą procedurę składania i rozpatrywania ewentualnych reklamacji.

Certyfikat COSJ "Odpowiedzialna Szkoła Jazdy"

Czym kierować się idąc na kurs prawa jazdy w Bytomiu i nie tylko?

Marzeniem wszystkich kursantów jest zdanie egzaminu państwowego za pierwszym razem. Każdy z nich chciałby też, by sama nauka jazdy odbywała się w przyjaznej atmosferze.

O czym marzy właściciel szkoły jazdy? O tym by kursanci z jego Ośrodka Szkolenia Kierowców (OSK) podchodzili do egzaminu państwowego na prawo jazdy tylko jeden raz. By byli dobrze przygotowani do jazdy, zarówno pod względem teoretycznym jak i praktycznym. By polecali jego szkołę i w końcu - aby bezpiecznie i świadomie jeździli.

Dla mnie jako właściciela OSK największym uznaniem oprócz zadowolenia klientów, jest otrzymanie Certyfikatu Rzecznika Praw Kursanta (RPK). Jako pierwsza szkoła nauki jazdy z Bytomia i jak dotychczas jedyna w powiecie otrzymaliśmy to niezwykłe wyróżnienie. Dziś, w czasach gdy jakąś fajnie wyglądającą statuetkę można sobie zapewnić wysyłając płatne smsy (czyli zwyczajnie kupić), zasłużenie na Certyfikat RPK to lata ciężkiej pracy, zdobywania zaufania wśród kursantów, ponadprzeciętnej zdawalności i wielu wyrzeczeń. Potrafimy to szanować.

Jakie korzyści ma kursant przychodzący na kurs prawa jazdy do OSK, który otrzymał wspomniany certyfikat?

Po pierwsze może mieć pewność, że otrzyma uczciwą (na piśmie) umowę o kurs nauki jazdy.

Po drugie - taka szkoła nauki jazdy stawia na jakość szkolenia - ma więc program w/g którego pracują instruktorzy a kursant ma do niego wgląd, co jest gwarancją że żaden z istotnych elementów nauki nie zostanie pominięty.

Po trzecie pojazdy do nauki jazdy są bezpieczne - sprawne technicznie a opony (latem letnie a zimą zimowe) w nich stosowane nie mogą być starsze niż 5 lat. Duży jest też nacisk na czystość i sterylność samochodów (m.in. regularne ozonowanie i dezynfekcja po każdym kursancie).

Po czwarte jazdy planowane są w porozumieniu z kursantami i w czasie im odpowiadającym. Ich częstotliwość jest tak dobrana aby osiągnąć jak najszybsze postępy.

Kurs nauki jazdy kończy się egzaminem wewnętrznym przeprowadzonym zgodnie z zasadami obowiązującymi podczas egzaminu państwowego w WORD. To taka “próba generalna”.

Wszystko odbywa się zgodnie z obowiązującym prawem.

W OSK KLASA stosujemy innowacyjne ale sprawdzone i skuteczne metody nauczania. Sięgamy po rozwiązania stosowane w Polsce, jak i za granicą. Nasi kursanci otrzymują najnowsze i najlepsze dostępne na rynku pomoce dydaktyczne. Uczymy dobrze (bezpiecznie, świadomie i zgodnie z przepisami) jeździć autem.

Prowadzimy szkolenia na prawo jazdy kategorii B - zarówno podstawowe (pierwszy w życiu kurs prawa jazdy), jak i uzupełniające - dedykowane tym osobom, które z różnych przyczyn nie zdały, bądź nie podchodziły do państwowego egzaminu a wcześniej zrobiły kurs na prawo jazdy w innym Ośrodku Szkolenia Kierowców. Uczymy jeździć samochodami z manualną skrzynią biegów ale też w ofercie mamy auto z automatyczną skrzynią, które podstawiamy na egzamin - kursanci uczą się i zdają państwowy egzamin tym samym pojazdem. W przypadku samochodów z manualną skrzynią, również jest możliwe zdawanie egzaminu w WORD naszym autem.

Nasi instruktorzy przechodzą obowiązkowe szkolenia, biorą udział w warsztatach podnosząc znacząco swoje umiejętności a czas ich pracy jest tak dobrany, by byli wypoczęci i dobrze dysponowani.

Pamiętajcie Państwo!

Kurs prawa jazdy robi się raz w życiu.


Właściciele